Johan Cruyff Institute en World Football Summit kondigen de winnaars aan van hun studiebeurzenprogramma

Khalida Popal, Maria Tavares en Paula Regil ontvangen studiebeurzen ter bevordering van vrouwelijk leiderschap in de voetbalindustrie

Het studiebeurzenprogramma, dat een gezamenlijk initiatief is van Johan Cruyff Institute en World Football Summit, heeft de nieuwe winnaars bekendgemaakt: Khalida Popal, Maria Tavares en Paula Regil zijn de professionals die dankzij dit initiatief hun opleiding in de sportindustrie kunnen oppakken. Van de 94 ontvangen aanmeldingen werden 14 finalisten geselecteerd, waaruit drie winnaars zijn gekozen. Deze nieuwe studiebeursontvangers voegen zich bij de groeiende lijst van succesverhalen uit eerdere edities van het programma.

Naast studiebeurzen voor de drie winnaars, zullen ook de andere deelnemers beloond worden. De overige 11 finalisten ontvangen een kortingsvoucher van 30% voor een studieprogramma bij Johan Cruyff Institute. Alle andere aanmelders ontvangen een kortingsvoucher van 20%.

Khalida PopalKhalida Popal: een stem voor vrouwelijke vluchtelingen

Khalida Popal is de voormalige aanvoerster van het Afghaans vrouwenvoetbalelftal. Naast atlete is ze ook activiste en oprichter van Girl Power Organisation, een vereniging die zich via voetbal, leiderschap en onderwijs inzet voor de empowerment van vluchtelingen en gemarginaliseerde meisjes en vrouwen. Girl Power is actief in kansarme gemeenschappen en vluchtelingenkampen in Europa en andere delen van de wereld.

In haar dankwoord benadrukte Khalida het belang van deze kans voor haar professionele ontwikkeling: “Als vluchteling en iemand die zich jarenlang heeft ingezet voor de rechten van vrouwen en meisjes via voetbal, betekent deze kans meer dan alleen een academische prestatie; het is een krachtig teken dat onze stemmen en inspanningen ertoe doen.”

“Ik ben enorm dankbaar aan Johan Cruyff Institute en World Football Summit voor het steunen van mijn missie om voetbal te gebruiken als middel voor hoop, empowerment en verandering.”

Khalida ontvangt een volledige studiebeurs die 100% van het collegegeld dekt voor de Master in Football Business in samenwerking met FC Barcelona.

Maria TavaresMaria Tavares: wereldwijde uitstraling voor Afrikaans voetbal

Maria Tavares is voorzitter van Africa’s Global Football Management (AGFM), een sportmanagementbureau dat clubs, bonden en voetbaltalent in Afrika ondersteunt bij hun ontwikkeling en internationale zichtbaarheid. Maria heeft een lange carrière in sportmanagement en heeft leidinggevende functies bekleed bij bonden, verenigingen en sportinstellingen.

Dankbaar voor de studiebeurs zei Maria: “Allereerst dank aan Johan Cruyff Institute voor het organiseren van deze competitie en haar studieprogramma’s die top zijn. Ik beloof alle vrouwen die zich hebben aangemeld met trots te vertegenwoordigen.”

“Ik ben erg trots dat ik deze kans heb verdiend; het ontvangen van deze studiebeurs betekent veel voor mij en ik hoop haar op de best mogelijke manier te eren.”

Maria ontvangt een studiebeurs die 50% van het collegegeld dekt voor de Master in Football Business Online.

Paula Regil: van audiovisuele sector naar vrouwenvoetbal

Paula Regil is een professional in de audiovisuele sector met meerdere jaren ervaring. In haar loopbaan werkte ze samen met mediabedrijven en onderwijsinstellingen zoals MEDIAPRO en de TAI School of Arts.

Voor Paula betekent deze studiebeurs een kans om de overstap te maken naar de sportindustrie en bij te dragen aan de groei van het vrouwenvoetbal: “De kans krijgen om te studeren aan een instelling die de naam van Johan Cruijff draagt, is voor mij een waar privilege. Sport en communicatie zijn mijn twee passies, dus ik ben erg enthousiast over deze nieuwe reis, waarvan ik zeker weet dat ze me zowel professioneel als persoonlijk zal laten groeien.”

“Ik beoefen mijn hele leven al sport en heb bij verschillende vrouwenteams gevoetbald, dus mijn droom is om mijn persoonlijke en professionele interesses te combineren en toe te passen in een organisatie die zich inzet voor vrouwensport, in het bijzonder voetbal.”

Paula ontvangt een studiebeurs die 50% van het collegegeld dekt voor de Master in Football Business Online.

MASTER IN

Football Business in partnership with FC Barcelona

Het belangrijkste doel van de Master in Football Business in samenwerking met FC Barcelona is grondige en actuele kennis en inzichten te geven over de voetbalindustrie. Studenten bestuderen relevante theorieën en casestudies die betrekking hebben op het professioneel handelen in de voetbalindustrie. Ze hebben daarnaast de kans om te leren, te interacteren en bij te dragen aan de bedrijfsstrategie en -werkzaamheden van FC Barcelona.

Meer informatie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *